Türkiyenin En Büyük Ben10 Türkçe Paylaşım Platformu
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- Uyeols10
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEN 10 TÜRKİYE,Tr,Ben 10 Türkçe Bölümler,Ben10 Resimleri,Ben10 Videoları,Ben10 Hakkında Haberler,Ben10 Gifleri,Ben10 Hareketli Resimleri,Ben10 Pc Oyunu,Ben10 İndir,Ben10 Download,Ben10 Hareketli Gifleri, Ateş Topu Resimler,Ben10,Fun Sitesi,Ben 10 4.sezon

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Msn Grup: group829325@groupsim.com
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Altyazılı 1. Bölüm için tıklayın... Ben 10: Alien Force Son Savaş (Final Battle) Türkçe Dublaj Son Bölüm için tıklayın...
@ben10tr.com uzantılı mail almak istiyenler tıklasın

Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2-

2 posters
YazarMesaj
GeneralMKB
Uzman Oldum Artık
Uzman Oldum Artık
GeneralMKB

Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- NBW23725
Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- 11110
Uyarı Uyarı : 4 Uyarı Almış
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaşım Yaşım : 27
Adım Adım : !!!
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 324
Doğum Yılı Doğum Yılı : 23/09/96
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Rep Seviyem Rep Seviyem : 13
Rep Puanım Rep Puanım : 1019
Nasılım Nasılım : Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- Yk-
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 10/11/09
Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- 111102

Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- Empty
MesajKonu: Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2-   Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- EmptyÇarş. Kas. 11 2009, 07:28

Alevler içinde kalmış olan aracın ortada sadece külleri kalmıştır.Ben son anda Şimşek Hız olmuş ve büyükbabayı kurtarmıştır.Gwende büyüleri sayesinde zorda olsa kurtulmuştur.Gwen yerde yatmaktadır.Yirmiadım ilerisinde Tetrax yatmaktadır.Elmas Kedi insan haliyle ayakta Tetraxa yardım etmeye çalışmaktadır.Birden korkunç bir ses duyarlar.Gelen Alev Topudur.Dörtkolun bile dört katıdır.Ateş Topu:"Bu kadarı size yeter ucubeler.Elmas Beyinli gerzekler.Ha ha ha haaa",der.Uçarak gider.Elmas Kedi Gwenide yerden kaldırır.Ben ve büyükbaba yanlarına gelmiştir.Gwen çok yorgundur.Oysa yanmamış bir köye yada kente gidip dinlenmeleri gerekmektedir.Elmas Kedi MKB yazısına basar ve Elmas Kedi olur.Benin kemerini alır.BendeŞimşek Hız olmak zorunda kalır.Elmas Kedi kemeri boynuna bağlar ve Gwenin üstüne oturmasını söyler.Böylece Gwene elmastan bir at olur.Ağır ağır yürüyerek ilerlerler.Arka taraflarında alevler yükselmektedir.Belliki Ateş Topu ordadır.Bir köye gelirler.Herkes gitmiştir.Herkesin gitmesi onlara avantaj gibi gelir.Çünkü kimse onların dilini bilmemektedir.Restoranta benzeyen bir yere gelirler.Su içerler.Bulabildikleri yemekleri yerler ve harekete geçerler.Kaybedecek zamanları yoktur.Dışarı çıkarlar.Büyük bir gürültü duyulur.Bir uzay gemisi hemen yanlarına iner.Geln Wılgaxtır.Wılgax iner:"Siziznle işbirliği yapalım.Siz onu yenemezsiniz.Ama ben ve robotlarım ve sizler onu altedebiliriz.Ama bu lanet olası gezegen kurtulduğunda saati alırım ve beni bir daha hiç görmezsiniz.Kabulmu?"der.
Ben Teklifi Kabul Edecekmi?  ---YAKINDA---
süper ben 10
Ben10 Manyağıyım
Ben10 Manyağıyım
süper ben 10

Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- NBW23725
Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- 11110
Uyarı Uyarı : Ban.!
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaşım Yaşım : 27
Adım Adım : UĞURCAN BİLGİN
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 556
Doğum Yılı Doğum Yılı : 25/04/97
Rep Seviyem Rep Seviyem : 19
Rep Puanım Rep Puanım : 1929
Nasılım Nasılım : Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- Artiz10
Nerden Nerden : omnitrix'den geliyorum
Lakap Lakap : BENJAMIN
Takım Takım : galatasaray
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 16/10/09
Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- 111102

Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- Empty
MesajKonu: Geri: Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2-   Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2- EmptyCuma Ara. 04 2009, 10:38

süper
http://ben10ugtrf.yetkinforum.com/forum.htm

Elmas Kedi,Tetrax ve Ben Ateş Topuna Karşı -2-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6-6 vs Tetrax
» Tetrax Fan
» gwen,tetrax,4kol vs. wilgax,sihirbaz,6-6