Türkiyenin En Büyük Ben10 Türkçe Paylaşım Platformu
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Benjaminin İntikamı 3 Uyeols10
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Benjaminin İntikamı 3 Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEN 10 TÜRKİYE,Tr,Ben 10 Türkçe Bölümler,Ben10 Resimleri,Ben10 Videoları,Ben10 Hakkında Haberler,Ben10 Gifleri,Ben10 Hareketli Resimleri,Ben10 Pc Oyunu,Ben10 İndir,Ben10 Download,Ben10 Hareketli Gifleri, Ateş Topu Resimler,Ben10,Fun Sitesi,Ben 10 4.sezon

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Msn Grup: group829325@groupsim.com
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Altyazılı 1. Bölüm için tıklayın... Ben 10: Alien Force Son Savaş (Final Battle) Türkçe Dublaj Son Bölüm için tıklayın...
@ben10tr.com uzantılı mail almak istiyenler tıklasın

Benjaminin İntikamı 3

YazarMesaj
•ىàؤô
Omnitrix Ustası
Omnitrix Ustası
•ىàؤô

Benjaminin İntikamı 3 NBW23725
Benjaminin İntikamı 3 11110
Uyarı Uyarı : Uyarısız
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaşım Yaşım : 25
Adım Adım : Adınızı Yazınız
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 5881
Doğum Yılı Doğum Yılı : 14/06/98
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Rep Seviyem Rep Seviyem : 735
Rep Puanım Rep Puanım : 42565
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Nasılım Nasılım : Benjaminin İntikamı 3 Kus10
Nerden Nerden : Geliosun Sen
Lakap Lakap : 18-0 -_-`
Takım Takım : Fenerbahçe 1-0 yıl :
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 30/05/09
Benjaminin İntikamı 3 111102

Benjaminin İntikamı 3 Empty
MesajKonu: Benjaminin İntikamı 3   Benjaminin İntikamı 3 EmptyPerş. Ara. 03 2009, 11:07

Ben Arkadaşı Göz Oğlanı ve Vahşi Asmayı kaybettiği için üzüldü Ve yine savaşa girdiler ben artık çok tecrübeliyddi ve Çoğu kişiyi yeniodu Ve artık Suikastçilik bile yapıodu Bu yüzden McCool a Suikast yapıcaklardı İlerliolardı önlerindeki engelleri sessizce geçiolardı Sorna giderken Düşmanların çok olduğu yere gelmişdi çimneleri toplayarak Arabaların altından gittiler Tetrax Bekle Bekle Koşun dediğinde herkez Koşmuşdu Bir Binaya Çıktılar McCool Ve Askerlerle Görüşüordu Birden Benjamin ateş etti McCool Yere düşdü ama yaralanmışdı ağır yaralandı onu hasteneye götürmeye başlamışlardı bu sırada hemen tetrax Ben Ve 4 kol aşağıya indiler Vurudkalrı bina patlar Düşerler Köpekler gelir Ve 4 kol sıkışır Çıkaramazlar 4 ko lbeni bırakın burdan hemen gidin der terax olamz der ve ben köpekleri öldürürken tetrax kurtarmaya çalışır ama başaramaz köpekler iyice yaklaşır Kaçarlar 4 kol ise orada ölür ben ve tetrax hala koşar Arkalarından Uzay aracı gelir ben vurur ama Araç dönerek düştüğünden binaya çarpar ve kuyruğu gider kendilerine doğru gider ben atlar tetrax da atlar ama aracın kanadı tatraxın ayakalrına oturur ben onu çeker ve alır hemen koşaar önlerine çıkanları Tetrax yere atlar Benjamin ise Onları vurur tetraxda yerden vurur Giderler Önlerine 10 tane köpek çıkar ben elmas kafa olur ve hepsini öldürür Giderler Sonra Sakin bir yere koyarlar orada iletişim vardır Tetrax Büyük Kuşa seslenir gelip bizi burdan al der mesafemiz 10 km sizi almaya geliorum der ben tetraxı yere koyar ve ateş eder ama öle çoğalırlarki Ben bağırır Çabukk gel diye Büyük kuş elimden bu kadar gelio der Ben tam o sırada kolundan Elmas yer oda yıkılır Ağır kan kaybı olur Gelen Aracı patlatırlar Ben ve tetrax ölece kalır Ve ben artık tek çarenin Ditto olacağına akrar verir ditto olur saldırırlar ama nafile ben yerde yatıodur terax da Orta kuş geliordu ve orta kuş indi ve 20 tane asker çıktı ve ben ve tatraxı alarak içeri koydular hemen ikisini de iyileştirdiler son teknoloji hemöen iyileştiler Uçakla giderken Vurulurlar ters dönerler Düşerler Sonra 2 3 km ötelerinde Bir Nükleer füze patlar herkez yıkılır Ben azıcık gitmeye çalışır sonunda yıkılır herkez ölmüşdür tetrax da nerde bilinmemektedir Ben azıcık gider tetraxı görür terax onu alıp Bölgeden çıkmaya çalışırlar 2side yığılır kalır Ama havaya kalkarlar ve Bölgelerine döenerler bunu Gwen yapmışdır Gwen yaşayanalrın hepsini almışdır ama geri kalan herkez ölmüşdür.. Ben geri gidip oraya 4 kolu arır ve Bulduğunda 4 e ayrılmış bulur Ve buna karşılık oda bir füze atar Ama füzenin koordinatları ve malzemeleri fazla olduğundan Aşırı aptlama yapar ve Çoğu İnsan hayatını kayıp eder Ve Gwen onu durdurur Ben gider ve McCoolu bulur Onunla Savaş yapar En sonunda McCool onu yere atar ama yerde elmaskafadır ve 4 iğneli bir kare yollar ve mccool duvara yapışır ben Onun suratına Sivri elini batırır ve McCool Ölür Ben intikamını almışdır ama bir sürü insan Onun yüzünden ölmüşdür
http://www.ogame.com adasda

Benjaminin İntikamı 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-