Türkiyenin En Büyük Ben10 Türkçe Paylaşım Platformu
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 Uyeols10

BEN 10 TÜRKİYE,Tr,Ben 10 Türkçe Bölümler,Ben10 Resimleri,Ben10 Videoları,Ben10 Hakkında Haberler,Ben10 Gifleri,Ben10 Hareketli Resimleri,Ben10 Pc Oyunu,Ben10 İndir,Ben10 Download,Ben10 Hareketli Gifleri, Ateş Topu Resimler,Ben10,Fun Sitesi,Ben 10 4.sezon

PortalAnasayfaGaleriKayıt OlGiriş yap
Msn Grup: group829325@groupsim.com
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Altyazılı 1. Bölüm için tıklayın... Ben 10: Alien Force Son Savaş (Final Battle) Türkçe Dublaj Son Bölüm için tıklayın...
@ben10tr.com uzantılı mail almak istiyenler tıklasın

Paylaş

Ben10TR Dergi Sayı 2

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Adsız
Yönetici
Yönetici
Adsız

Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 NBW23725
Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 11110
Uyarı Uyarı : Uyarısız
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Yaşım Yaşım : 23
Adım Adım : Hellyn
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 5721
Doğum Yılı Doğum Yılı : 28/03/96
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Rep Seviyem Rep Seviyem : 900
Rep Puanım Rep Puanım : 37722
Nasılım Nasılım : Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 Utanc10
Nerden Nerden : Geldin sen ?
Lakap Lakap : Fallen Angel
Takım Takım : Gs
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 16/03/09
Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 111102

Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Ben10TR Dergi Sayı 2   Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 EmptyPtsi Ocak 11 2010, 02:51

Konunun ilk mesajı :

Ben10TR Dergi Sayı 2

İçindekiler ;

Röportaj
Dedikodu Köşesi
Haberler
Haftanın Anketi

Röportaj ; Sub-Zero

1-Adınız - Yaşınız - Burcunuz? Adım mert yasım 14 agustosda 15'ime ani baskın ypıcam insh xD xd XD XD burcum asLan ( başak olmcak heralde gülücük )

2- Saç renginiz - Göz renginiz? Saç rengim böyle neblm nasl dökm kahve diyelm göz rengm walla mavi giysem mavi yesil giysem yesil oluyo ama deniz mavisiymiş annem dedi xD xd XD

3- Boyunuz - Kilonuz? Boyun 1.75 ciwarı kilom 55

4- Tuttuğunuz takım? Tuttugum takım hmm güzel soru sbs de çıkarmı xDnese bjk diyelm

5- Fobilerin - Hobilerin? Fobim Helin xD xd XD Hobim yine Helin xD xd XD

6- Sigara - Alkol kullanıyor musunuz? Sigara alkol içmemmi ya günde 3 paket cigara hemde parlament şaka şaka içmem içemem xD xd XD

7- Okul - İş (kısaca anlatım) Okul için tek kötü şey sbs ve sabah erken kalkma gülücük

8- Giyim tarzınız? Giyim tarzm walla çolapada degilm çok medenide degilm orta şekerli diyek suna xD xd XD

9- En büyük hayaliniz? -En büyük hayalim walla su SBS'de adm gibi puan alaym yeter xD xd XD

10- Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz? Beğendigim huyum hmm düsünmm lazım buldum merhametliyim ama kisiye göre degisir sevmedgim huyum sölersem kalp krizi geçirrsnz sölemeyeym en iyisi

11- Keşke yapsaydım ve keşke yapmasaydım dediğiniz olaylar? Bunu pas geçiyim helin biliyo

12- En sevdiğiniz renk? en sevdigim renk mavi yeşil tonları soguk renkler yani gülücük

13- Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz? Çok manyagımdır walla benımle yasayan fazla sıkılmaz komik bi arkadas cevresine sahibim neblm işde öyle xD xd XD

14- Ne tür müzik dinlersiniz? Rap fln aklıma eseni xD xd XD

15- En sevdiğiniz şarkı ve nedeni? Tüm şarkılar benım kalbimde aynıdır xD xd XD ama su kavak yelllerinin warya benı al kucagına fln o süper uçuruyo beni xD xd XD

16- Bir şarkının müziği mi sözleri mi sizin için daha etkileyicidir? Eşitdir xD xd XD

17- Sevdiğiniz var mı - ona buradan ne söylemek istersiniz? Sevdigim of manyaks soru war angelina jolie süpersin kuzum devam et böyle xD xd XD

18- Yaptığınız en büyük çılgınlık? Yaptıgım en büyük cılgınlık sanırm hoca önemli bişey anlatıyodu birden Zönk dedim herkez bana bakdı hocadanda diş fırçası yedim xD xd XD

19- Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız? Sevdigim için of helin sordugun soruya bak xD xd XD yaparım bişiler xD xd XD

20- Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider? Walla beni sevsin yeter xD xd XD

21- Sevdiklerin - Özlediklerin - Korkuların? Sevdiklerm herkez Özlediklerm teyzem :( Korkularım helin war bitek xD xd XD

22- Şu an ruhunun olmak istediği yer? Şuan ruhumn olmak istedigi yerrr MAYAMi xD xd XD

23- İzlemekten keyif aldığın TV programları neler? Smackdown Raw Acaips manyak

24- Hayatta en çok kıymet verdiğin insan? Hayatta en çok kıymet verdigim insan bu sitedekiler ve ailem ve okuldakiler ve herkez xD xd XD

25- Hayvan besliyor musunuz? No en son köpek besliyodm dişi oda kocaya kçtı hihihihi

26- Yarın kalktığınızda bir hayvan olarak uyanacaksınız... Hangi hayvan olmak
isterdiniz? Oha lan sen bana hayvanmı diyon gülücük Uyansam aslan olarak kalkim hiç diyil sözmü dnlerler xD xd XD

27- Ailen mi - Sevdiğin mi daha önemli? Hepsi önemlü cümleden

28- Karşı cinste hoşlandığın tip? Karşı cins hmm güzel paris hilton gibi olsn yetmez aslındada idare ederiq hihihihi

29- Aşk herzeyi affeder mi sizce? No affetmez fazla derine inmim rtük siteyi engeller hihihihi

30- Benzetildiğiniz biri var mı? Valla sitedekiler John Cena'ya çevremdekiler de ( herkez ) Bülent Çetinaslana benzetiyo gülücük

Dedikodu Köşesi ;

Britney ve Mert'in 1 yıldır iliskisi mi var !?

"Sadece arkadasız" diyen ikilinin 1 yıldır iliskisi oldugunu ögrendik ! "Yakalandık" diyerek çaktırmadan kaçan ikili bir süre sonra izlerini kaybettirdiler gülücük

Tabii,biz bu işin pesini bırakmayacagız gülücük

Şok şok şok!olay var.Justin Timberlake ile Moderatörümüz Antoinette Ruthven yani Hellyn "Biz anasınıfından beri tanışıyoruz" dedi.Aralarında birsey oldugundan süpheliyiz ! :|

Haberler ;

Ben10TR hız kesmeden büyümeye devam ediyor ! Şuan ki üye sayımız ; 4091

Hayırlı olsun !

Kimine göre forum bize göre aile ! ;) :D:D

Haftanın Anketi ;

Sitenin en yakısıklısı

SawyeR - 7

John Hardy - 0
ScarFaCe - 0
Sub-Zero - 1
bartug - 4
can10 - 3
hay_fans - 2

Yardım eden herkese cok tesekkur ederim (Dedikodu vs.)

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ben10TR Dergi Sayı 2   Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 18 2010, 02:10

Bizde seni özledik abicim :D:D
Sub-Zero
Atıldım :(
Sub-Zero

Uyarı Uyarı : Ban.!
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaşım Yaşım : 24
Adım Adım : MeRT
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 6587
Doğum Yılı Doğum Yılı : 15/08/95
Rep Seviyem Rep Seviyem : 167
Rep Puanım Rep Puanım : 26278
Nasılım Nasılım : Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 Artiz10
Nerden Nerden : Bizim Evden :D
Lakap Lakap : JoHN CeNa
Takım Takım : oRDuSPoR
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 23/04/09

MesajKonu: Geri: Ben10TR Dergi Sayı 2   Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 18 2010, 02:12

Bende sizi gülücük
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ben10TR Dergi Sayı 2   Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 18 2010, 02:13

Keşke yine mod olsan
Sub-Zero
Sub-Zero

Uyarı Uyarı : Ban.!
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaşım Yaşım : 24
Adım Adım : MeRT
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 6587
Doğum Yılı Doğum Yılı : 15/08/95
Rep Seviyem Rep Seviyem : 167
Rep Puanım Rep Puanım : 26278
Nasılım Nasılım : Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 Artiz10
Nerden Nerden : Bizim Evden :D
Lakap Lakap : JoHN CeNa
Takım Takım : oRDuSPoR
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 23/04/09

MesajKonu: Geri: Ben10TR Dergi Sayı 2   Ben10TR Dergi Sayı 2 - Sayfa 3 EmptyCuma Haz. 18 2010, 03:51

KaLsın gülücük sitede kalsaydm büyük ihtimaLLe admin oLurdum bu RPG olayları fln ama istemem :P bana özel bi rütbe koyun yeter Emekli KraL :PP

Ben10TR Dergi Sayı 2
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ders 4 : 100'e kadar sayılar
» Enteresan Sayılar
» Karakter Sayısı?
» Sayfa Başına Düşen Mesaj Sayısını Değiştirmek
» online sayısını arttırmak hakkında