Türkiyenin En Büyük Ben10 Türkçe Paylaşım Platformu
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Uyeols10
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEN 10 TÜRKİYE,Tr,Ben 10 Türkçe Bölümler,Ben10 Resimleri,Ben10 Videoları,Ben10 Hakkında Haberler,Ben10 Gifleri,Ben10 Hareketli Resimleri,Ben10 Pc Oyunu,Ben10 İndir,Ben10 Download,Ben10 Hareketli Gifleri, Ateş Topu Resimler,Ben10,Fun Sitesi,Ben 10 4.sezon

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Msn Grup: group829325@groupsim.com
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Altyazılı 1. Bölüm için tıklayın... Ben 10: Alien Force Son Savaş (Final Battle) Türkçe Dublaj Son Bölüm için tıklayın...
@ben10tr.com uzantılı mail almak istiyenler tıklasın

bakugan savaşçıları

+3
J. Lucy Nyuu
Vader
ateşxx
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ateşxx
Çok Aktifimm
Çok Aktifimm
ateşxx

bakugan savaşçıları - Sayfa 2 11110
Uyarı Uyarı : Uyarısız
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaşım Yaşım : 25
Adım Adım : can karaca
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 42
Doğum Yılı Doğum Yılı : 15/07/98
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Rep Seviyem Rep Seviyem : 4
Rep Puanım Rep Puanım : 90
Nasılım Nasılım : bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Yasasi10
Nerden Nerden : ankara
Lakap Lakap : tigrera
Takım Takım : gs
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 08/06/10
bakugan savaşçıları - Sayfa 2 111102

bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: bakugan savaşçıları   bakugan savaşçıları - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 08 2010, 22:34

Konunun ilk mesajı :

bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Dan-pyrus_dragonoid Dan kararlı, cesur ve dünyanın en iyi Bakugan oyuncusu olmayı kafasına koymuş yetenekli bir çocuktur. Bakugan Savaşçılarının lideridir. Kendi gücünün etkisiyle karşı konulamaz bir Pyrus Bakugan’ı kullanır. Ateş gücü ile savaşan Koruyucu Bakugan’ı Pyrus Dragonoid Bakugan ile ruhsal bir bağ kurarak tüm rakiplerini yenmek için elinden geleni yapar. Dan’in sahip olduğu Bakugan, Pyrus Dragonoid adında çok güçlü bir türüdür ve diğer Bakugan türleri arasında farkedilir güçleri vardır.
bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Runo Runo, 12 yaşında ve Bakugan oynamayı çok seven bir kızdır. Arkadaşları onun biraz fazla hareketli ve erkekler çocukları davrandığını düşünür. Runo belli etmese de gizli bir şekilde Dan’a hayranlık besler ancak bunu anlamaması için de elinden geleni yapar.
Runo gizemli ışık gücüne sahip bir Haos savaşçısıdır. Haos evreninin mistik enerjisi ile çarpışır, yanında ışık gücüne sahip Bakuganı Haos Tigerria bulunur. Kaplanı andıran özelliklere sahip Haos Tigerria Runo’nun daima yanındadır ve onun koruyuluğunu yapar.bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Bakugan-shun Shun, Bakugan Savaşçıları’nın en yeteneklilerinden biridir. Dan’in eski arkadaşlarından biri olan Shun, genelde yalnız hareket eder ve ancak gerektiğinde konuşur. Ninja büyük babasının öğretileriyle yetişen Shun, uzak görüntüsünün ardında arkadaşlarına ve özellikle de Dan’a yardımdan asla çekinmez. Ne zaman ihtiyaç duyulsa Shun ordadır.
Shun’ın koruyucu Bakuganı Ventus gezegenine ait Skyress’dir. Fırtına gücünün hakim olduğu Ventus’un yırtıcı kuşu Skyress, tam da sessiz Shun’a göre bir Bakugandır. Ventus Skyress de Pyrus Drago ve Haos Tigrerra gibi dönüşebilme yeteneğine sahiptir.
bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Bakugan-maruchoPreyas Marucho, Bakugan Savaşçıları arasında en genç ve bilime en yatkın olanıdır. Henüz 11 yaşında olmasına karşın zekası yaşıtlarının çok üstündedir. Ailesi milyoner olsa da en yakın arkadaşları, Dan gibi, Bakugan Savaşçılarıdır. Marucho, savaşlarda üstünlüğünü stratejik zekası ve analiz yeteneğinden alır.
Aquous Preyas Marucho’nun koruyucu Bakuganıdır. Su elementinin gezegeni olan Aquoustan gelen Preyas bukalemuna benzer şekil deiştirme yeteneğine sahiptir. Bu yeteneği sayesinde diğer 6 gezegene ait elementlerin özelliklerini kullanabilir.bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Timthumb Fazlasıyla neşeli ve herkesin iyiliğini düşünen Julie tam bir Dan hayranı. Her ne kadar Dan Julie için benzer hisler beslemese de arkadaşının yanında olmasından hoşnut.
Julie görünümünün aksine gerçekten güçlü ve yetenekli bir Bakugan savaşçısı. Subterra’nın zor koşullarından gelen dayanıklı toprak Bakugan’ı Subterra Gorem Julie’nin koruyucu savaşçısı. Julie Subterra Gorem’i başarıyla yönetiyor ve diğer bakugan savaşçıları ile birlikte kartların gücünü kullanıyor.bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Timthumb
Masquerade, gizemli ve bir o kadar da karanlık bir Bakugan oyuncusudur. Sürekli taktığı maske yüzünden gerçek kimliğini kimse bilemez fakat ona malup olan rakipleri elinde bulundurduğu Doom kartının gazabıyla yüzleşmek zorundadırlar. Doom kartı sayesinde Masquerade, rakiplerinin Bakuganlarını Doom boyutuna geri gelemiyecek şekilde gönderir. Masquerade’in bu oyunu oynamaktaki amacıda budur, Dünyadaki tüm bakuganları ortadan kaldırmak.
Masquerade kendini biçtiği bu karanlık görevde, karanlıklar gezegeni Darkus’tan gelen Darkus Hydranoid’dir. Darkus Hydranoid, çok zeki olmasının yanısıra vücudunu oluşturan bağımsız hücreleri sayesinde rakiplerine karşı büyük bir üstünlük ele geçirir. Dünyada ki en usta Bakugan oyuncularından biri için, Dünyanın bekkide en özel Bakuganlarından biridir.bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Timthumb

Robotallianlar müttefiklerine yardım eder ve onları korurlar. Robotallion’un dostu olan herkes ona sonsuz güven besler. Çok güçlü ve hızlıdır. Vahşi pençeleri ve her maddeyi dilimleyerek doğrayabilecek güçteki dev kılıçları vucütlarının içinde bulunur. Yüksek hızda hareket ederler ve bu hareketlerini insan gözüyle izlemek son derece zordur. Ancan çok güçlü Bakuganlar Robotallion ile baş edebilirler. Onları yenmek oldukça güçtür. Robotallianlar görevleri ve koruma duygusuna büyük önem verirler ve bu sorumluluklarını yerine getirirken yollarına hiç bir şeyin çıkmasına izin vermezler.
http://cartoonnetwork12.yetkinforum.com

YazarMesaj
EdgeCena
Ben10 Manyağıyım
Ben10 Manyağıyım
EdgeCena

bakugan savaşçıları - Sayfa 2 11110
Uyarı Uyarı : 3 Uyarı Almış
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaşım Yaşım : 28
Adım Adım : Emre
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 578
Doğum Yılı Doğum Yılı : 30/07/95
Rep Seviyem Rep Seviyem : 17
Rep Puanım Rep Puanım : 1018
Nasılım Nasılım : bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Alayci10
Nerden Nerden : geldik buraya
Lakap Lakap : takma bana
Takım Takım : Türkiye
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 27/05/10
bakugan savaşçıları - Sayfa 2 111102

bakugan savaşçıları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: bakugan savaşçıları   bakugan savaşçıları - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 20 2010, 21:07

espirinin soğu sıcağı mı var yha espiri espiridir bi de bunları okudum qüsel şeylermiş ama robotalion o kadar güçlü deil ve preyas da 6 özelliğe de qiremio sadece aquos darkus ve subterra özelliklerine qirebiliyor haos pyrus ventusa qiremio ama sen yinede çok saol çokk güsel olmuş...
http://bakugansitesi.hareketforum.org/index.htm

bakugan savaşçıları
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Bakugan
» Yeni Bakugan Oyunu Bakugan Battle Brawlers: Defender Of The Core