Türkiyenin En Büyük Ben10 Türkçe Paylaşım Platformu
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları.. Uyeols10
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları.. Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEN 10 TÜRKİYE,Tr,Ben 10 Türkçe Bölümler,Ben10 Resimleri,Ben10 Videoları,Ben10 Hakkında Haberler,Ben10 Gifleri,Ben10 Hareketli Resimleri,Ben10 Pc Oyunu,Ben10 İndir,Ben10 Download,Ben10 Hareketli Gifleri, Ateş Topu Resimler,Ben10,Fun Sitesi,Ben 10 4.sezon

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Msn Grup: group829325@groupsim.com
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Altyazılı 1. Bölüm için tıklayın... Ben 10: Alien Force Son Savaş (Final Battle) Türkçe Dublaj Son Bölüm için tıklayın...
@ben10tr.com uzantılı mail almak istiyenler tıklasın

Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları..

YazarMesaj
UcHiHa-ZuKo
Yönetici
Yönetici
UcHiHa-ZuKo

Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları.. NBW23725
Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları.. 11110
Uyarı Uyarı : Uyarısız
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaşım Yaşım : 25
Adım Adım : _-ÖmeR-_
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 407
Doğum Yılı Doğum Yılı : 30/05/98
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Rep Seviyem Rep Seviyem : 15
Rep Puanım Rep Puanım : 1413
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Nasılım Nasılım : Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları.. Komik10
Nerden Nerden : antalya
Lakap Lakap : -
Takım Takım : BeŞiKTaş
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 09/06/10
Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları.. 111102

Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları.. Empty
MesajKonu: Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları..   Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları.. EmptyÇarş. Haz. 09 2010, 09:23

FireFox icin cok onemli bir extension dir. Sayfalar icindeki herhangi bir resimin/bolgenin yada bir flash animasyonunu sadece o sayfada gormek istemiyorsaniz ve sayfanin daha hizli yuklenmesini istiyorsaniz bu extension cok isinize yarayacak. Ozellikle bazi kayan flash animasyonlari yuzunden sitenin gezilmemesi durumunu kesinlikle ortadan kaldirir.

Link
Tiklayin

Allow Right-Click

Bazi sayfalarda ozellikle mouse`un sag tusu calismaz. bu extension ile artik calisir hale gelecek [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Link
Tiklayin

Auto Copy 0.3

FireFox icin bir extension olup sayfadaki herhangi bir yaziyi otomatik olarak copy yapmayaya ve bunu clipboard`a aktarmaya yarayan ozelikle sayfa icinde copy/past yapmayi siklikla kullananlar icin gerekli

Link
Tiklayin

AutoMarks ]YENI]

Bu extension bookmarks da bulunan sayfalarinizin URL adreslerini otomatik olarak kaydediyor ve adres kismina bu bookmarks`lara ait bir adresi girmeye basladiginiz an o sayfanin adresini tamamlayip size aciyor.

Link
Tiklayin

AniDisable 1.0

Adblock tarzi calisan ve sayfa icindeki animasyonlari engellemeye yarayan bir baska extension

Link
Tiklayin

Bandwidth Tester 0.4.1

Internet baglantinizi test icin gerekli bir extension

Link
Tiklayin

BBCode 0.3.7

Forumlar icin BBCode/HTML/XHTML kod eklentisi.

Link
Tiklayin

ConQuery 1.4.5

Oldukca guzel bir extension. Menuye bazi sayfalarin ornegin google/amazon gibi sitelerin arama sayfalarina hizli arama yapabilmek icin cok ideal. kendi icinde ayarlama yapmasina izin veren oldukca esnek bir extension.

Link
Tiklayin

CuteMenus 0.4

Gorsellik iceren ve menude ikon dosyalari iceren bir extension

Link
Tiklayin

DictionarySearch 0.7

Adindan da anlasilacagi uzere sayfada herhangi bir yazida online olarak arama yapabileceginiz guzel bir extension

Link
Tiklayin

Disable Targets For Downloads 0.8

Ozellikle IE kullanilirken herhangi bir otomatik sayfa acilipda download penceresi acilmasi durumlarina karsi gelistirilmis spam turu downloadlari engelleyen guzel bir extension

Link
Tiklayin

Download Manager Tweak 0.6.3

Benimde olmazsa olmazlardan diye gordugum guzel bir download yonetim extension`i.

Link Tiklayin

Download Statusbar 0.9.2

Yine bir download yonetim extension`i. Download`lari status bardan online olarak takip etmeye yariyor.

Link
Tiklayin

Enhanced History Manager 0.4.1.02

Gelistirilmis bir history yonetim extension`i. cok gerekli degil ama ozellikle history tutmayi seven insanlar icin ideal olabilir.

Link
Tiklayin

FirefoxView 0.31.1

Internet Explorer kullanan insanlar ayni zamanda FireFox browser`a sahip ise Internet Explorer kullanirken gezdiginiz sayfayi menuden Firefox ile de acmayi saglayan bir extension. Microsoft gicik bu extension`a emin olun[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Link
Tiklayin

fireFTP 0.86.1

FTP ile ugrasan insanlarin kullanabilecegi bir extension.

Link
Tiklayin

Flash Click To View

Fash animasyonu normalde kapali olarak gelir ve siz isterseniz animasyonu gorursunuz. bu ozellik hem gosterim problemini hemde gereksiz flashlarin isteginiz disinda yuklenmesini onleyerek daha hizli bir surf imkani saglar.

Link
Tiklayin

FlashGot 0.5.5

Flash Get kullanicilarinin gerek duydugu ek bir plug-in. Bu plugin sayesinde flashget firefox ile koordineli bir sekilde calisacakdir. Guzel bir extension

Link
Tiklayin

ForecastFox 0.5.9

Online olarak hava durumu takibi icin dusunulmus bir extension.

Link
Tiklayin

Gmail Notifier 0.3.3

Adindan da anlasilacagi uzerine sadece gmail kullanicilari icin dusunulmus bir mail hatirlatici extension`u

Link
Tiklayin

Googlebar 0.9.0.30

IE`dakine benzer bir tur google bar extension`i

Link
Tiklayin

IE View 0.84

Firefox kullanirken eger firefox ile uyumsuz bir sayfaya rastlarsaniz bu extension sayesinde o sayfayi otomatik olarak Internet explorer da acmasini saglayabilirsiniz.

Link
Tiklayin

Image Toolbar 0.5

Tek bir tiklama ile sayfa icindeki resimleri toolbar olarak gosterimi saglayabilirsiniz.

Link
Tiklayin

Image Zoom 0.1.7

Sayfa icindeki resimleri istediginiz sekilde buyultebilir yada kucultebilirsiniz. oldukca kullanisli bir extension.

Link
Tiklayin

Jump Link 1.3.1

Direkt olarak linkleri hizlica acmaya yarayan bir extension

Link
Tiklayin

Launchy ]YENI]

Web sayfasinda gordugunuz her link/Obje/Resim/Music v.b istediginiz programla acmaniza yarayan cok faydali bir extension. Ornegin sayfada gordugunuz herhangi bir music yada video dosyasini Lunchy ile istediginiz programla gosterim yapabilirsiniz.

Link
Tiklayin

Mouse Gestures 1.0

Aciklamaya gerek yok [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] herkesin kullanmasi gereken bir extension. Mouse ile daha fazla fonksiyonlar icin gelistirilmis

Link

Tiklayin

Nuke Anything 0.2

Sayfa icindeki herhangi bir objeyi webpage temporarily den kaldirmanizi ve gostermemesini saglayabilirsiniz.

Link
Tiklayin

Nuke Image 0.3

Yukaridaki extension gibi calisan fakat bu sefer sadece image yani resim dosyalari icin kullanilan bir extension.

Link
Tiklayin

ReloadEvery 0.5

Sayfayi belirttiginiz sure icinde otomatik olarak refresh etmeye yarayan bir extension.

Link
Tiklayin

Smiley Xtra 3.0.1

Yine forum kullanicilarinin gerek duyacagi ekstra gulucukler iceren bir extension [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Link
Tiklayin

SmoothWheel 0.43.1.20041107

Ozellikle olmazsa olmaz olan bir extension. Mouse wheel icin oldukca hos ozellikler saglayan bir extension.

Link
Tiklayin

SteamPowered Forums Menu 0.4

Steam uyelerinin [benim gibi] kullanacagi bir extension. Steam forumlarinda daha hizli erisebilme imkani saglar ve oldukca guzel bir extension.

Link
Tiklayin

Tabbrowser Preferences 1.1.1

Firefox tabbed browser ozelligini kullananlar iicn gelistirilmis ozellikler iceren bir extension

Link
Tiklayin

Translate Page 0.1

Sayfayi farkli bir dile cevirmek icin gerekli bir extension.

Link
Tiklayin

Tweak Network Settings 1.0

Internet baglantinizi surfing icin daha verimli hale getirmeye yarayan bir extension.

Link
Tiklayin

[alıntıdır]

Bazı Yararlı Mozilla Firefox Extension'ları..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mozilla