Türkiyenin En Büyük Ben10 Türkçe Paylaşım Platformu
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Folding@home projesi Uyeols10
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Folding@home projesi Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEN 10 TÜRKİYE,Tr,Ben 10 Türkçe Bölümler,Ben10 Resimleri,Ben10 Videoları,Ben10 Hakkında Haberler,Ben10 Gifleri,Ben10 Hareketli Resimleri,Ben10 Pc Oyunu,Ben10 İndir,Ben10 Download,Ben10 Hareketli Gifleri, Ateş Topu Resimler,Ben10,Fun Sitesi,Ben 10 4.sezon

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Msn Grup: group829325@groupsim.com
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Altyazılı 1. Bölüm için tıklayın... Ben 10: Alien Force Son Savaş (Final Battle) Türkçe Dublaj Son Bölüm için tıklayın...
@ben10tr.com uzantılı mail almak istiyenler tıklasın

Folding@home projesi

YazarMesaj
UcHiHa-ZuKo
Yönetici
Yönetici
UcHiHa-ZuKo

Folding@home projesi NBW23725
Folding@home projesi 11110
Uyarı Uyarı : Uyarısız
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaşım Yaşım : 25
Adım Adım : _-ÖmeR-_
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 407
Doğum Yılı Doğum Yılı : 30/05/98
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Rep Seviyem Rep Seviyem : 15
Rep Puanım Rep Puanım : 1413
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Nasılım Nasılım : Folding@home projesi Komik10
Nerden Nerden : antalya
Lakap Lakap : -
Takım Takım : BeŞiKTaş
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 09/06/10
Folding@home projesi 111102

Folding@home projesi Empty
MesajKonu: Folding@home projesi   Folding@home projesi EmptyÇarş. Haz. 09 2010, 09:25

hardwarelife kapandiği ve folding@home takına katılım çok az oldugu icin yeni bir takım kuruyorum arkadaşlar.Takımızın numarası 82115 arkadaşlar.Takımın ismi hARDWAREMANIA olmdığı için uzak duran arkadaşlar da katılacaktir umuyorum

Bildiginiz veya bilmediginiz gibi disturbed computing diye bir olay var.cok yuksek islem gucu gerektiren bilimsel arastirmlari internet sayesinde dunya capinda atil duran bilgisayarlara yaptirma isidir disturbed computing.Yine bildiginiz veya bilmediginiz uzere bu tarz projeler duyulmustur.Seti@home world community grid bunlardan bir kaci.Bu da oyle bir proje.projenin amaci

proteinin molekuler seviyedeki olusumunu ve degisimini simule ediyor.faydasi kanser icin tedeavi gelistirmektir

Download Folding@Home

Folding@Home Distributed Computing adresinden

ceviri yapiyorum

Proteinler biyolojinin enbuyuk calisma alanlarindan biridir.Canlilarin nanomakineleridir proteinler.proteinler islevlerini yerlerine getirirken katlanirlar.Fakat proteinlerin katlanmasi biyoloji biliminin en buyuk gizlerinden birini teskil etmektedir.

Eger proteinler yanlis katlanirsa bunun cok ciddi sonuclari olmaktadir.sozgelimi alzheimer,deli dana,cjd(bilmiyorum),als,kanser,huntington sendromu ve parkinson hastaligi gibi hastaliklara sebep olmaktadir.Foldin@home katlanmalari simule ederek bu hastaliklara karsi tedavi gelistirlmesi icin gelistirlmis bi dagitik isleme projesidir.

Bu arada playstation3 sahipleri de programi oyun konsollari ustunde calistirabilirler.Dual core işlemci sahipleri icin smp client ve gpu ya hesap yaptirmak için ayri clientler var.

Folding@home projesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-