Türkiyenin En Büyük Ben10 Türkçe Paylaşım Platformu
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  Uyeols10
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEN 10 TÜRKİYE,Tr,Ben 10 Türkçe Bölümler,Ben10 Resimleri,Ben10 Videoları,Ben10 Hakkında Haberler,Ben10 Gifleri,Ben10 Hareketli Resimleri,Ben10 Pc Oyunu,Ben10 İndir,Ben10 Download,Ben10 Hareketli Gifleri, Ateş Topu Resimler,Ben10,Fun Sitesi,Ben 10 4.sezon

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Msn Grup: group829325@groupsim.com
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Altyazılı 1. Bölüm için tıklayın... Ben 10: Alien Force Son Savaş (Final Battle) Türkçe Dublaj Son Bölüm için tıklayın...
@ben10tr.com uzantılı mail almak istiyenler tıklasın

25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !

2 posters
YazarMesaj
Adsız
Yönetici
Yönetici
Adsız

25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  NBW23725
25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  11110
Uyarı Uyarı : Uyarısız
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Yaşım Yaşım : 28
Adım Adım : Hellyn
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 5721
Doğum Yılı Doğum Yılı : 28/03/96
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Rep Seviyem Rep Seviyem : 900
Rep Puanım Rep Puanım : 37722
Nasılım Nasılım : 25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  Utanc10
Nerden Nerden : Geldin sen ?
Lakap Lakap : Fallen Angel
Takım Takım : Gs
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 16/03/09
25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  111102

25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  Empty
MesajKonu: 25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !    25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  EmptyPerş. Tem. 08 2010, 11:34

25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  25-kediyi-kopeklere-parcalattilar--730923

ATAKÖY 9. Kısım'daki yeşil alanda, bir koli içinde aralarında yavruların da bulunduğu 20 kedi, ölü bulundu. “Bu bir vahşet” diyen hayvanseverler, sorumluların bulunmasını istedi.

Sabah saatlerinde çevreden geçenler, hayvanseverlerin sokak kedilerini barındırmaları için yapılan kulübenin de yer aldığı yeşil alana geldiklerinde, gözlerine inanamadı. Burada, temizliklerinden ev kedisi olduğu sanılan ve aralarında yavruların da bulunduğu 20 kedinin ölüsü bulunuyordu. Alanda bantlı bir koli de bulundu. Kedi kulübesine de mama ile “18” yazılmıştı.

Sabah arkadaşından gelen telefonla olay yerine geldiğini belirten Nihan Yıldırım, “Bahçede çok sayıda kedi ölüsü vardı. Kulübeyi dağınık gördük. Sonra kutuyu gördüm. İçinde küçücük bir kedi vardı. İşte o katliamdan kurtulmuş. Sonra basın kuruluşlarına haber verdik. Burası tellerle çevrili olduğu için dışardan dikkat çekiyor. Sonra gelip böyle canilik yapıyorlar. Ataköy’de daha önce de oldu. Egoları için böyle bir katliam yapıyorlar. Çok kötü insanlık dışı bir şey” dedi.

HUTBELERDE SÖYLESİNLER

23 yıldır Ataköy’de oturduğunu söyleyen 2 çocuk annesi Nilgün Özdayı, “Her canlıyı yaşatmaya uğraşıyoruz. Bu dünya hepimizin. Allah hepimize ortak bir alan yaratmış. Hepimiz sorumluluk hissediyoruz. Biz arkadaşlarımızla eğitim aldık. Hayvanseverler olarak sokak kendi imkanlarımızla hayvanlarına sahip çıkıyoruz. Kısırlaştırıyoruz belediye ile değil. Hatta okullarda eğitimi bile veriyoruz. Çocuklarımız sevgi, sevmeyi öğrensinler diye. Zaten sevmeyi bilseydik burada olmazdı. Özellikle devlet büyüklerimiz bu konuya el atsın. Özellikle Diyanet bu konuya el atsın. Hutbelerde söylesinler” diye konuştu. Hayvanseverlerden Zehra Özel de şunları söyledi: Eskiden bu kadar olmuyordu. Tek tük oluyordu. Birkaç hayvansever cebimizden paralar topladık etrafını tellerle kapattık. Şirinevler’den köpek getirip kedileri saldırtıyorlardı. Köpekleri atıp buradaki kedileri parçalatıyorlardı. Bir arkadaşımız baktığı sokak köpeğine pitbull saldırdı kulağını parçalamıştı. Artık pitbul mu başka köpek mi bilmiyoruz. Bu sefer bir şey dikkatimizi çekti. Kediler çok temiz ev kedileriydi. Patileri falan sokak kedisi değillerdi. Ya kendileri bakmış getirmişler yada birilerinden çalmışlar bilemiyorum.“ Bir başka hayvansever de, “Birileri büyük olasılıkla kedileri buraya getirdi ve saldırgan köpekleri üzerine saldı. Kediler de çevredeki tel örgüler yüzünden kaçamadı.” dedi.

Ataköylü hayvanseverler, İstanbul Valiliği İl Hayvan Kurulu, Bakırköy Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri Müdürlüğü ve Ataköy Polis Merkezi’ne başvurarak olayın sorumluların yakalanmasını isteyeceklerini söyledi.

Resimler için Tık.
Artık diyecek söz bulamıyorum.
ADSIZZZ
Ben10 Severim
Ben10 Severim
ADSIZZZ

25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  11110
Uyarı Uyarı : Uyarısız
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Yaşım Yaşım : 30
Adım Adım : yokkkkk
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 664
Doğum Yılı Doğum Yılı : 18/02/94
Rep Seviyem Rep Seviyem : 6
Rep Puanım Rep Puanım : 1951
Nasılım Nasılım : 25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  Asabi10
Nerden Nerden : sanane
Lakap Lakap : sie ya
Takım Takım : lalala
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 23/05/10
25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  111102

25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  Empty
MesajKonu: Geri: 25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !    25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !  EmptyCuma Tem. 09 2010, 08:15

aman tanrım vahşet de ne demek vahşet ötesi yha bunları yapanları bi elime vercekler kıtır kıtır kesvcem bak bi daha yapabiliyolar mı

25 Kediyi Köpeklere Parçalattılar !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-