Türkiyenin En Büyük Ben10 Türkçe Paylaşım Platformu
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
DirectX 9.0c  Uyeols10
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
DirectX 9.0c  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEN 10 TÜRKİYE,Tr,Ben 10 Türkçe Bölümler,Ben10 Resimleri,Ben10 Videoları,Ben10 Hakkında Haberler,Ben10 Gifleri,Ben10 Hareketli Resimleri,Ben10 Pc Oyunu,Ben10 İndir,Ben10 Download,Ben10 Hareketli Gifleri, Ateş Topu Resimler,Ben10,Fun Sitesi,Ben 10 4.sezon

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Msn Grup: group829325@groupsim.com
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Altyazılı 1. Bölüm için tıklayın... Ben 10: Alien Force Son Savaş (Final Battle) Türkçe Dublaj Son Bölüm için tıklayın...
@ben10tr.com uzantılı mail almak istiyenler tıklasın

DirectX 9.0c

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

DirectX 9.0c  Empty
MesajKonu: DirectX 9.0c    DirectX 9.0c  EmptySalı Ağus. 03 2010, 01:07

Microsoft'un genel olarak oyunlar için ürettiği yazılımın bu sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz. Yine de son çıkan ekran kartlarından en iyi performansı almak ve tüm özellikleriyle kullanmak için sisteminizde muhakkak olması gereken bir Microsoft sistem eklentisi. Ayrıca standart sürüme ek olarak bu SDK sürümü ile, DirectX tabanlı uygulamalar da geliştirebiliyorsunuz.

Programın Yeni Sürümünün Özellikleri :
DirectX Kodu Ağustos Güncelleme paketi
Direct3D eklentileri Kütüphanesi
Araçlar, uygulamalar, örnekler ve belgeler
DirectX 9.0c sistem çalıştırılabilir dosyaları (oyunları ve bu tabanlı uygulamaları çalıştırabilmek için)
DirectX 9.0 uygulama geliştirme arabirimi (SDK ile)
DirectX, C++ ve C# tabanlı geliştirmeler için örnek uygulamalar, kodlar, araçlar ve kaynak kodları

Not : DirectX 9.0c paketi Windows XP tabanlı olarak geliştirilmesine rağmen Windows 98 ve ME üzerinde de kurulup kullanılabilir. Ancak yeni nesil DirectX sürücülerinden tam performans alabilmeniz için Windows XP ya da üstü bir işletim sistemine geçmeniz tavsiye ediliyor.
TIKLA iNDiR

DirectX 9.0c
1 sayfadaki 1 sayfası