Türkiyenin En Büyük Ben10 Türkçe Paylaşım Platformu
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
08/07/10 WWE Superstars Uyeols10
Yönetim: Casska - egegs1
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
08/07/10 WWE Superstars Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEN 10 TÜRKİYE,Tr,Ben 10 Türkçe Bölümler,Ben10 Resimleri,Ben10 Videoları,Ben10 Hakkında Haberler,Ben10 Gifleri,Ben10 Hareketli Resimleri,Ben10 Pc Oyunu,Ben10 İndir,Ben10 Download,Ben10 Hareketli Gifleri, Ateş Topu Resimler,Ben10,Fun Sitesi,Ben 10 4.sezon

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Msn Grup: group829325@groupsim.com
Ben 10: Ultimate Alien Türkçe Altyazılı 1. Bölüm için tıklayın... Ben 10: Alien Force Son Savaş (Final Battle) Türkçe Dublaj Son Bölüm için tıklayın...
@ben10tr.com uzantılı mail almak istiyenler tıklasın

08/07/10 WWE Superstars

2 posters
YazarMesaj
The Sexiest of the Sexy
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
The Sexiest of the Sexy

08/07/10 WWE Superstars NBW23725
08/07/10 WWE Superstars 11110
Uyarı Uyarı : Uyarısız
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Yaşım Yaşım : 26
Adım Adım : Ronan Hall
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 1039
Doğum Yılı Doğum Yılı : 02/08/97
https://i.servimg.com/u/f14/12/94/99/19/zxzxzx10.png
Rep Seviyem Rep Seviyem : 66
Rep Puanım Rep Puanım : 3076
Nasılım Nasılım : 08/07/10 WWE Superstars Artiz10
Nerden Nerden : Second City
Lakap Lakap : King of Africa
Takım Takım : Galatasaray
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 20/03/10
08/07/10 WWE Superstars 111102

08/07/10 WWE Superstars Empty
MesajKonu: 08/07/10 WWE Superstars   08/07/10 WWE Superstars EmptyPerş. Tem. 08 2010, 03:22

Bundan sonra WWE Senaryoları'mı buraya yazacağım.Perşembe günü Superstars,Cuma günü Smackdown ve Pazartesi günü RAW senaryolarını yazacağım.(Herşeyi kendi kafamdan uydurdum.)Yani hiçbirşey gerçek değildir!Bunu biliniz...Umarım hoşunuza gider.(Arkadaşlar senaryolar sığmaz diye flood yapmak zorunda kalıyorum.Ama niyetim bunları yazıp post kasmak değil, sizi eğlendirmektir! Şov bitmeden yorum yapmayınız...

WWE Superstars
Maçlar:Ted DiBiase VS John Morrison
Tyson Kidd VS Jey Uso

Ted DiBiase VS John Morrison
Its a New Day çalıyor ve Ted ringe geliyor.Ardından Morrison'un müziğini duyuyoruz ve maç başlıyor
Ted ile Morrison Lock Up ile başlıyor.Ted Morrison'u takla attırıyor ve bir Headlock bağlıyor.Morrison biraz debelleniyor,hakem ona soruyor pes ediyor musun diye ama Morrison hayır diyor ve Ted'in kafasına bir tekme atıyor.Birşey olmuyor 2.yi de atıyor ve Ted başını tuta tuta iplere gidiyor Morrison kalkıyor ve iplerden geriliyor, ve iplerde duran Ted'e bir Clothesline ile dışarıya yolluyor.Ted ne olduğunu anlamıyor.Hakem sayıyor...1! 2! 3! ama Ted içeriye giriyor.Morrison'la bakışıyor Lock Up yapacaklar ama Ted onu kandırıyor ve karnına bir tekme atıyor ardından Scoop Slam ve bir tuş denemesi! Hakem sayıyor, 1! ama kalktı.Ted onu kaldırıyor ve kafasına yumruk indiriyor.Sonra Irısh Whip yapıp iplere gönderiyor eğiliyor ama Morrison Ted'e tekme atıyor.Sonra Morrison iplerden gerilerek Dropkick vuruyor! Tuş denemesi...1! 2! ama kalktı.Morrison Ted'i kaldırıyor ve bacağına tekme atıyor.Sonra iplerden zıplayıp bir Moonsault! İnanılmaz , ardından tuş denemesi! 1,2 ama kalktı! Morrison bacağından tutup köşeye getiriyor! Aman Tanrım! Yoksa Starship Pain'mi gelecek, Morrison Ted'i köşeye getiriyor, ardından hazırlanıyor ve zıplıyor ve Starship Pain! ama Ted dizleriyle engelliyor ve Morrison bayılıyor.Ardından Ted tuşa gidiyor! 1,2,2,5 ! Aman Tanrım kalkıyor.Ve Ted Morrison'un kalkmasını bekliyor.MDD için hazırlanıyor! Ardından arkasına geçiyor.Morrison kalkıyor ve Ted arkasındayken onu yakalayıp Million Dolar Dream! yapıyor.Ardından tuş denemesi.1,2,3... Dın Dın Dın! Its a New Day çalıyor ve Ted Morrison'a kötü kötü bakışlar atıp oradan uzaklaşıyor! Sıradaki maçımız!

Tyson Kidd VS Jey Uso

The Hart Dynasty'nin müziğini duyuyoruz konuşarak geliyorlar ve içeri sadece Tyson giriyor.Ardından The Usosların müziğini duyuyoruz ve geliyorlar ama içeri sadece Jey Uso giriyor.Maçımız başlıyor.Dın Dın Dın!
Tyson Kidd'le Jay Uso Lock Up ile başlıyorlar ama Jey Tyson'ın karnına diz vuruyor! Sonra bir ScoopSlam yapıyor ve tuş denemesi! 1... ama kalktı! Jey kızgın bakışlarla Tyson'ı kaldırıyor ve Irish Whip'e yolluyor Tyson iplerden gelirken Jey onu belinden tutuyor ve bir Belly to Belly Suplex geliyor.Ardından tuş denemesi! 1,2! ama kalktı.Jey onu kaldırıyor ve Hart Dynasty'e bakıyor sonra Jey Tyson'ı köşeye çıkartıyor ve bir yumruk atıyor.Sonra kendisi de iplere çıkıyor.Aman Tanrım! Superplex'mi gelecek! Sonra kolunu başına alıyor biraz daha yukarı çıkıyorlar.Ardından! derken Natalya ipleri sallıyor ve Jey düşüyor.Tyson çabucak toparlanıyor ve yerde yatan Jey'e bir Diving Crossbody yapıyor.Ve tuş denemesi.1,2...! Ama Kalktı!İnanılmaz! Tyson onu kaldırıyor ve bir Suplex, tekrar kaldırıyor ve bir Suplex daha.Ardından tuş denemesi! 1,2..! Ama kalktı tekrar.Güzel bir maç izliyoruz! Tyson Jey'i kaldırıyor ve Irish Whip'e yolluyor.Ardından Flapjack yapıyor.Jey karnını tutuyor ve yerde debelleniyor.Tyson iplere gidiyor ve bir Moonsault! Ardından tuş denemesi.1,2,2,5 ! ama kalktı! İnanılmaz! Ve içeri Jimmy Uso giriyor ve Tyson'a yumruk darbeleri indiriyor ama o sırada DH Smith geliyor ve bir tekme atıp DDT çakıyor Jimmy'e Natalya ve Tamina bu olayı şaşkınlıkla izliyor! Tyson toparlanıyor ve Jey'e tekmeler savuruyor yerde, aynı zamanda DH Smith'te öyle yapıyor.Sonra DH Smith, Jimmy'i kaldırıyor, sonra Tyson iplerden zıplıyor ve bir Hart Attack! Aynı şeyi Jey'e de yapıyorlar! Maç No Contest bitiyor! Hart'ların müziği çalıyor ve gülerek Tag kemerlerini de kaldırarak gidiyorlar! Şovumuz burada bitiyor! İyi günler dileriz!

WWE Superstars
Ben 10 Türkiye Entertainment
TM&
©2010
All Right Reserved

http://www.wwe.com
SawyeR
Yönetici
Yönetici
SawyeR

Yaşım Yaşım : 29
Adım Adım : Duman Yağızhan
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2341
Doğum Yılı Doğum Yılı : 17/09/94
Rep Seviyem Rep Seviyem : 101
Rep Puanım Rep Puanım : 4695
Nerden Nerden : Nereye
Lakap Lakap : Sawyer :)
Takım Takım : FeNeRBaHCe
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 15/07/09

MesajKonu: Geri: 08/07/10 WWE Superstars   08/07/10 WWE Superstars EmptyPerş. Tem. 08 2010, 04:16

Yazım yanlışları dışında iyi olmuş
The Sexiest of the Sexy
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
The Sexiest of the Sexy

Yaşım Yaşım : 26
Adım Adım : Ronan Hall
Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 1039
Doğum Yılı Doğum Yılı : 02/08/97
Rep Seviyem Rep Seviyem : 66
Rep Puanım Rep Puanım : 3076
Nerden Nerden : Second City
Lakap Lakap : King of Africa
Takım Takım : Galatasaray
Kayıt tarihim Kayıt tarihim : 20/03/10

MesajKonu: Geri: 08/07/10 WWE Superstars   08/07/10 WWE Superstars EmptyPerş. Tem. 08 2010, 21:10

Başka yorum yok mu? Bugün SmackDown'u yapacağım.
http://www.wwe.com

08/07/10 WWE Superstars
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rated R Superstars